OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

07.06.2015 : Dziesiąta Niedziela Zwykła.


Boże Ciało 2015...

  1. - Dzisiaj Dzień Dziękczynienia - duchowe wotum wdzięczności za niepodległość i wolność, za Opatrzność nad nami, nad naszym Narodem i Państwem. Trwa budowa Świątyni Opatrzności Bożej. Zgodnie z zarządzeniem ks. Arcybiskupa, Caritas przeprowadza też kwestę na budowę tej świątyni, która jest wotum dziękczynnym naszego narodu za dar wolności.

  2. - Dzisiaj Na Mszy św. o g. 13-tej piękny Jubileusz Chóru Parafialnego św. Cecylii - 70 lat istnienia!!!!. Po Mszy św., czyli ok 14tej wystąpią gościnnie Chóry z Dobrzan i Płot. Najserdeczniej na sam Jubileusz i recitale chóralne zapraszamy!!!!

  3. - Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe z Litanią do Bożego Serca – codziennie po wieczornej Mszy św. Dzisiaj i w najbliższe dni Procesja Eucharystyczna, na która zapraszamy dzieci pierwszokomunijne, rocznicowe i młodsze także.

  4. - Spotkanie podsumowujące dla uczniów Gimnazjum jutro w następującym porządku: > godz. 17.00 - uczniowie klas II > godz. 19.00 - uczniowie klas I Koniecznie żeby każdy miał ze sobą indeks do Bierzmowania.

  5. - W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tym serdeczniej zapraszamy na wieczorną Mszę św.

  6. - „Zapraszamy wszystkich do udziału w szczecińskich obchodach Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek, 12 czerwca br. o godz. 19.00 uroczysta Msza Święta odpustowa, połączona z zakończeniem Roku Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanktuarium. Po niej nastąpi Akt oddania Kapłanów i zawierzenie miasta Szczecina Najświętszemu Sercu Pana Jezusa”.

  7. - W sobotę - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W tym roku przypada 70. rocznica pracy Księży Chrystusowców na ziemi pyrzyckiej zapraszamy wszystkich wiernych do udziału w obchodach upamiętniających te wydarzenia. Uroczystości odbędą się w dniu 13 czerwca (sobota) o Godz. 18.00 – Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi.

  8. - W najbliższą niedzielę planujemy na Sumie, czyli o g. 11.30 - nadanie Imienia nowej sali parafialnej. Najserdeczniej zapraszamy i postaramy się, aby do ofiarodawców składających daniny podczas budowy - to zaproszenie dotarło w formie pisanej do domu czy mieszkania.

  9. - Festyn Rodzinny już za tydzień – w najbliższą niedzielę od godz. 14-tej!!! Zapraszamy bardzo!!! Dzieci, młodzież i dorosłych!!! Zapraszamy na Festyn, który będzie spotkaniem naszej wspólnoty, chwilą radości i odpoczynku. Będzie Kapela biesiadna, wodzirej, mała loteria fantowa, obfity bufet, ciasta słodycze, kawa, lody i w ogóle wszelkie smakołyki i atrakcje. ZAPRASZAMY!!!!! I zwracamy się do Pań z serdeczną prośba – o kawałek placka – najlepiej drożdżowego, ze śliwką, truskawkami albo bez. Przypominamy sie z fantami, gdyby ktoś cokolwiek jeszcze znalazł, to prosimy.

10. - Ojciec Konrad Hejmo w Stargardzie - 11 czerwca tj. czwartek g. 18.00 - w naszym kościele Msza św. pod jego przewodnictwem a po Mszy św. Ojciec Konrad zaprasza na spotkanie.

11. - I na koniec - mamy interesującą i ważna ofertę. Mianowicie kolejne zaproszenie do rozważania tekstów Pisma św. - w formie kręgów biblijnych. Przedstawią to mili i zacni Goście