INTENCJE MSZALNE:

20.10.2019 - 27.10.2019 :


NIEDZIELA - 20.10.2019 - XXIX-ta Niedziela Zwykła.

  6:45 - + Ks. Kazimierz Kotlarz /intencja od rodziny Nasierowskich/.
  8:30 - + Anna Dopierała w 7 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny.
10:00 - + Leokadia Krzyżańska - gregorianka 20.
11:30 - O Boże błogosławieństwo dla Zofii i Zdzisława w rocznicę ślubu oraz o Boże bł. dla Andrzeja w dniu urodzin.
11:30 - + Jadwiga Pączko w 10 rocznicę śmierci i jej rodzice, + + Stefan i Leokadia.
13:00 - + Henryk Drzygało w 5 rocznicę śmierci.
13:00 - + Urszula Kubiak.
17:30 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18:00 - + + Stanisław Koczedow w 1 rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK - 21.10.2019 -

  7:00 - ...
12:00 - ...
17:30 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18:00 - + Leokadia Krzyżańska - gregorianka 21.
18:00 - + Urszula Kubiak.

WTOREK - 22.10.2019 -

  7:00 - + Leokadia Krzyżańska - gregorianka 22.
12:00 - ...
17:30 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18:00 - + Zenon Grzelak.
18:00 - + Zofia Chłap - gregorianka 1.

ŚRODA - 23.10.2019 -

  7:00 - + Genowefa Wróblewska.
12:00 - ...
17:30 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18:00 - + Zofia Chłap - gregorianka 2.
18:00 - + Leokadia Krzyżańska - gregorianka 23.

CZWARTEK - 24.10.2019 -

  7:00 - + Leokadia Krzyżańska - gregorianka 24.
12:00 - ...
17:30 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18:00 - + Helena, Edward, Kazimierz, Grażyna z rodziny Czeladzińskich.
18:00 - + Zofia Chłap - gregorianka 3.

PIĄTEK - 25.10.2019 -

  7:00 - + Leokadia Krzyżańska - gregorianka 25.
  7:00 - + Zofia Chłap - gregorianka 4.
12:00 - ...
16:30 - + + + POŻEGNANIE RELIKWII KRZYŻA + + +.
17:30 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18:00 - + Genowefa Jamróz w 4 rocznicę śmierci.
18:00 - O Boże błogosławieństwo dla Tomasza z okazji urodzin.

SOBOTA - 26.10.2019 -

  7:00 - + Leokadia Krzyżańska - gregorianka 26.
  7:00 - + Zofia Chłap - gregorianka 5.
15:00 - 50 rocznica ślubu Krystyny i Kazimierza Jędrzejczak.
17:30 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18:00 - + Genowefa, Janina, Stefan, Marian, Henryk Wróbel.
18:00 - + Maria Cichanowicz w 2 rocznicę śmierci.

NIEDZIELA - 27.10.2019 - XXX-ta Niedziela Zwykła.

  6:45 - + Wanda, Michał, Zofia, Aneta, Józef, Daniele, Krystyna, Jerzy, Magda, Zbigniew, Zofia.
  8:30 - + Zofia Chłap - gregorianka 6.
  8:30 - Za zmarłych z rodziny Cywińskich, + Michał w 36 rocznicę śmierci, + Stefania i Stanisław.
10:00 - O Boże błogosławieństwo, zdrowie i siły dla Pawła w 7 urodziny.
10:00 - + Stefan, Janina, Marian i Henryk Wróbel.
11:30 - + Leokadia Krzyżańska - gregorianka 27.
11:30 - + Maciejski Józef w 5 rocznicę śmierci.
13:00 - + Hnat Edward w 3 rocznicę śmierci i + córka Dorota.
13:00 - Chrzest: Tymoteusz Kik, Wojciech Borkowski.
17:30 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18:00 - + Grzegorz w 11 rocznicę śmierci.


- Zauważone błędy i pomyłki w intencjach prosimy zgłaszać przed Mszą Świętą w zakrystii.